O nás

My jsme grand!

Úspěch je cesta, kterou jdeme a po které s námi jdou spokojení zákazníci, zaměstnanci, dodavatelé. Se všemi nás pojí pevné vztahy a také firemní okolí, které naše práce těší.

Na naší cestě nechceme obcházet potřebné a proto část podílu na našem úspěchu přenecháváme i jim.

Naplnění potřeb zákazníka je vnímáno jako nejdůležitější předpoklad dlouhodobě úspěšného působení.

Během naší práce šetříme zdroje a zabraňujeme plýtvání.Naše motto

Děláme to již 20 let.
Děláme to s láskou.
Děláme to s pocitem odpovědnosti.
Milujeme svoji práci.


Co děláme?

Vyrábíme z kvalitních surovin lahůdky všeho druhu.
Čerstvě vyrobené zboží k Vám dovezou naši řidiči chladírenskými vozy.
Postaráme se o váš prodejní prostor.
Vždy řešíme potřeby zákazníka.


Co nabízíme?

Naše pekárna denně peče voňavé pečivo.
Naši kuchaři denně vaří chutná jídla.
Naše chlebíčky jsou vyhlášené.
Naše saláty děláme podle starých receptur.
Naše cukrárna denně připravuje sladké lahůdky.


Kde nás najdete?

Podnikovou prodejnu s možností parkování najdete v centru Prostějova na nám. E.Husserla 39.
Provozujeme Grand lahůdky v nemocnicích skupiny Agel — Prostějov, Šternberk, Přerov, Vítkovice a v nemocnici Psychiatrická lečebna Šternberk.


Pořádáte večírek?

Chcete svatbu bez starostí, pohostit zákazníky, partnerům nabídnout něco zvláštního nebo potěšit rodinu a přátele? Grand Catering Vám pomůže se vším!

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

Reference

“Chtěli bychom Grand lahůdkám a jejich personálu moc poděkovat za skvělé jídlo a přístup během naší svatby 9.9. Moc bychom chtěli pochválit jídlo a jednání. Svatebčané byli nadšení. Velké díky patří slečně Katce”

“Grand lahůdky již více než rok zajišťují provoz naší kantýny a výdej obědů včetně dodání. Vše bez výhrad ke spokojenosti našich zaměstnanců a ostatních zákazníků.”


“S firmou Grand jsem byla moc spokojená, občerstvení bylo velmi chutné a setkala jsem se s velmi příjemnými lidmi. Svým známým firmu doporučuji a až budeme mít větší rodinnou oslavu, opět se na firmu Grand lahůdky obrátím.”

“Všechno začalo svatbou, kdy jsme měli raut právě od Grand lahůdek. Chuťově i vzhledově bylo vše na 1 s hvězdičkou. Od té doby, když potřebujeme občerstvení, jak na větší, tak i na menší oslavy, se obracíme jedinně na Grand lahůdky. Vždy bylo vše v pořádku a včas dodáno. S žádnou jinou firmou jsme nebyli tak spokojeni.”


“S firmou Grand Catering jsem se setkala hned 3x. Poprvé jako fotografka na svatbě v Olomouci, kde zajišťovali catering, po druhé na svatbě v Pasece, kde jsem byla součástí organizačního týmu, a po třetí na našem firemním vánočním večírku v Uničově. Na každé z jmenovaných akcí bylo až sto hostů. Vyzdvihla bych pestré spektrum občerstvení, navíc originálně podávané, což návštěvníky akcí vždy zaujme: čokoládová fontána, grilované pokrmy pro milovníky masa i vegetariány, nejrůznější kanapky, popularitě se vždy těší Jägermeister ve zkumavkách a spousta dalších překvapení, která osloví každého. V Grand Cateringu jsou si dobře vědomi toho, že kouzlo tkví v detailech, a mají k dispozici široký inventář, včetně např. svatebních povlaků na židle. A nakonec bych zmínila to nejpodstatnější, čímž jsou pro mě vždy lidé. To, proč si budu Grand Catering pro spolupráci vždy vybírat, je velice osobní, lidský přístup. Při plánovaní cítíte, že jim skutečně upřímně záleží na tom, aby akce proběhla co nejlépe v souladu s Vaším přáním. Personál je příjemný a ochotný. Zkrátka když si vyberete někoho, kdo svou práci dělá srdcem, vždy si vyberete správně. Děkuji! Věra Mark”