Naše služby

Od výroby po catering


Výroba

Grand Lahůdky

Vyrábíme podle tradičních receptur, z čerstvých chlazených surovin, bez chemických náhražek.
Dvousměnný provoz zaručuje čerstvost výrobků, 60 párů rukou ve výrobě denně zpracovává vše čerstvě a chutně.


Rozvoz

Grand Lahůdky

Podle Vašich objednávek rozvážíme 10 chladírenskými vozy. Dodržujeme chladírenský řetězec.

Až k Vám na místo dovezeme každý pracovní den a větší objednávku i o víkendu nebo svátcích.


Provozovny

Grand Lahůdky

Ve všech našich provozovnách najdete široký sortiment našeho výrobního programu a to za příjemné ceny.


Pořádáte večírek?

Grand Catering

Chcete svatbu bez starostí, pohostit zákazníky, partnerům nabídnout něco zvláštního nebo potěšit rodinu a přátele?
Máme zkušené pracovníky, rozsáhlé vybavení, kvalitní zázemí a 20 let zkušeností!
Grand Catering Vám pomůže se vším!

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

Reference

“Chtěli bychom Grand lahůdkám a jejich personálu moc poděkovat za skvělé jídlo a přístup během naší svatby 9.9. Moc bychom chtěli pochválit jídlo a jednání. Svatebčané byli nadšení. Velké díky patří slečně Katce”

“Grand lahůdky již více než rok zajišťují provoz naší kantýny a výdej obědů včetně dodání. Vše bez výhrad ke spokojenosti našich zaměstnanců a ostatních zákazníků.”


“S firmou Grand jsem byla moc spokojená, občerstvení bylo velmi chutné a setkala jsem se s velmi příjemnými lidmi. Svým známým firmu doporučuji a až budeme mít větší rodinnou oslavu, opět se na firmu Grand lahůdky obrátím.”

“Všechno začalo svatbou, kdy jsme měli raut právě od Grand lahůdek. Chuťově i vzhledově bylo vše na 1 s hvězdičkou. Od té doby, když potřebujeme občerstvení, jak na větší, tak i na menší oslavy, se obracíme jedinně na Grand lahůdky. Vždy bylo vše v pořádku a včas dodáno. S žádnou jinou firmou jsme nebyli tak spokojeni.”


“S firmou Grand Catering jsem se setkala hned 3x. Poprvé jako fotografka na svatbě v Olomouci, kde zajišťovali catering, po druhé na svatbě v Pasece, kde jsem byla součástí organizačního týmu, a po třetí na našem firemním vánočním večírku v Uničově. Na každé z jmenovaných akcí bylo až sto hostů. Vyzdvihla bych pestré spektrum občerstvení, navíc originálně podávané, což návštěvníky akcí vždy zaujme: čokoládová fontána, grilované pokrmy pro milovníky masa i vegetariány, nejrůznější kanapky, popularitě se vždy těší Jägermeister ve zkumavkách a spousta dalších překvapení, která osloví každého. V Grand Cateringu jsou si dobře vědomi toho, že kouzlo tkví v detailech, a mají k dispozici široký inventář, včetně např. svatebních povlaků na židle. A nakonec bych zmínila to nejpodstatnější, čímž jsou pro mě vždy lidé. To, proč si budu Grand Catering pro spolupráci vždy vybírat, je velice osobní, lidský přístup. Při plánovaní cítíte, že jim skutečně upřímně záleží na tom, aby akce proběhla co nejlépe v souladu s Vaším přáním. Personál je příjemný a ochotný. Zkrátka když si vyberete někoho, kdo svou práci dělá srdcem, vždy si vyberete správně. Děkuji! Věra Mark”